fbpx

Vaiduoklių namas

4-neribotai
Žaidėjai
120
Laikas

Sparčiai temsta. Takas, kuriuo žengiate, pamažu išnyksta. Kur eiti toliau? Tolumoje pasimato švytintis namas. Iš namo rūsio sklinda šiurpi hipnotizuojanti melodija, tačiau prieinate arčiau. Savaime atsiveria metaliniai varteliai, kraupiai girgždėdamos atsidaro durys – tai kvietimas užeiti. Vos peržengiate slenkstį, durys užsitrenkia. Patekote į spąstus.


Jūsų komanda užstrigo vaiduoklių name ir privalo išsigelbėti. Pasirodo, jog vienas iš komandos narių geba komunikuoti su dvasiomis – tai padės išspręsti namo gyventojų paruoštus loginius iššūkius. Laikrodis tiksi. Reikės daug drąsos ir pastabumo ieškant užuominų kiekviename kambaryje bei aiškios komunikacijos tarpusavyje. Pereikite visus kambarius ir pabėkite iš vaiduoklių namo kartu!


„Vaiduoklių namas“ sukurtas specialiai tam, kad stiprintų drąsą komandose. Žaidimo eigoje komandos nariai turi dirbti kartu, vertindami kiekvieno indėlį, aktyviai išsakydami ir išklausydami idėjas, diskutuodami. Augant pasitikėjimui, dalyviai išmoksta nebepaisyti baimės suklysti, drąsiai ir aiškiai išsako mintis. Tik per pasitikėjimą, tiek komandos nariais, tiek savimi, bei drąsą, komandos pasiekia sėkmingus rezultatus.


Kai įsijungia jaudulys ir nerimas, išsikreipia loginis, praktiškas mąstymas. Tad komandos, kurios išlaikys šaltą protą, net ir spaudžiamos laiko gebės mąstyti racionaliai ir kartu išspręsti problemas. Šis pabėgimo kambario stiliaus žaidimas įtrauks visus dalyvius ir įkvėps pažvelgti į komandinį darbą iš naujos perspektyvos.

Vaiduokliai

Online vaiduokliai

Vaiduoklių žaidimas