Lenktynės aplink pasaulį. Go team!

4-200
Žaidėjai
120
Laikas

Tai interaktyvi komandos formavimo veikla, specialiai sukurta nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms. Naudojantis mūsų aplikacija „Go Team”, šis užsiėmimas prieinamas per bet kokį įrenginį, bet kurioje vietovėje.
Visi trys žaidimo „Lenktynės aplink Pasaulį“ lygiai suteikia didelę smagių ir įtraukiančių iššūkių įvairovę.
Kiekviena komanda reprezentuoja vieną tyrinėtoją.
Komunikuodami vaizdo konferencijoje, žaidėjai bendradarbiauja su kitais nariais ir veda savo komandos avatarą aplink Žemę. Siekiant sėkmingai užbaigti visus tris lygius ir gauti maksimalų taškų kiekį, komandos privalo sekti internetu pateikiamą informaciją bei atsirinkti tinkamus duomenis iš žaidimo žemėlapio. Riboti laiko bei kiti resursai sukuria itin įtraukiančią žaidimo aplinką.

GALITE RINKTIS KALĖDINĘ VERSIJĄ:  Dalyviai vaizdo konferencijoje prisijungia prie savo komandos ir išsirenka vieną „Kalėdų senį“, o kiti prisiima elfų vaidmenis. Jų tikslas yra lenktyniauti su kitomis komandomis, per naktį pristatinėjant žaislus vaikams į kiek įmanoma daugiau šalių iki kol išaušta rytas. Komandos įveikinėja šventinės tematikos iššūkius ir gauna morkų – „degalų“ savo skraidantiems elniams. Elfai gali matyti iššūkius, tačiau negali įvesti atsakymų. Kalėdų senis gali įvesti atsakymus ir fotografuoti, tačiau nežino iššūkių, kol jų neperduoda elfai. Komandos, kuri pilnai įgyvendina žaislų iššūkį, laukia premija – morkų pilna dėžė. Kiekviename iš šešių žemynų tiksintis laikrodis išlaiko žaidimo ritmą. Komanda, užbaigusi visus etapus su aukščiausiu rezultatu – laimi.

Į programos kainą įskaičiuota:

• Unikalūs komandiniai žaidimai/metodai

• Moderavimas ir fasilitatoriai

• Komandinės refleksijos

• Visos reikalingos priemonės ir technologiniai sprendimai.