fbpx
Online

ONLINE NUOTOLINIAI KOMANDINIAI ŽAIDIMAI ĮMONĖMS

Dabartiniai globalūs reiškiniai paskatino vis daugiau įmonių komandų dirbti nuotoliniu būdu.

Ieškantiems sprendimų, kaip šiuo laikotarpiu didinti darbuotojų įsitraukimą ir stiprinti motyvaciją, siūlome nuotolinius online komandinius žaidimus. 
Įtraukite visą savo kolektyvą į profesionaliai paruoštą nuotolinį žaidimą. Galime pasiūlyti didžiausią online renginių idėjų pasirinkimą Lietuvoje.

Nauda, kurią gausite žaisdami:

  • Per žaidimą ir patyriminius mokymus galima įsisavinti net iki 90% pateiktos informacijos ir įgūdžių.
  • Kokybiškos žaidimų priemonės sukuria gerą įspūdį žaidimų metu.
  • Pristatomos programos ištestuotos ir ištobulintos visame pasaulyje.
  • Didelis dėmesys yra skiriamas grįžtamajam ryšiui, konkrečių veiksmų aptarimui ir pokyčio įprasminimui.

Motyvuokite, ugdykite ir suvienykite komandą!

 

Paveldėtojai

6-11
150
Laisvės pr. 60, Vilnius
Rojus O’Learis buvo turtingas pagyvenęs verslininkas, kurį nužudė vakar. Šiandien Rojaus O’Leario advokatas kviečia šeimos narius ir artimus draugus...

Vaiduoklių namas

4-neribotai
120

Išsivaduokite iš virtualaus šiurpių pramogų pilno namo.
Jūsų komanda užstrigo vaiduoklių name ir privalo išsigelbėti.

Žaidimas vaiduoklių name

Surask mane

2-100
90

Online žaidimas – pramoga. Gautas SMS iš nepažįstamo numerio nusistovėjusią vakaro rutiną pavers į nepakartojamą nuotykį. Dabar tik nuo jūsų priklausys nepažįstamojo gyvybė…

Online team building

MISIJA Bombermenai

10-500
120

Komandos nariai bandydami nukenksminti bombą komunikuoja tarpusavyje naudodami Zoom arba Teams programėlę, o užduotys pateikiamos specialios online platformos pagalba.

KODAS L.O.B.I.S

4-100
120

Komandinis nuotykių žaidimas online nuotoliniu būdu. Nuotolinės lenktynės sprendžiant galvosūkius, stengiantis aplenkti priešininkus ir surasti paslėptą lobį.

Online / Auto orientacinis

10-500
120

Nuotaikingo komandinio žaidimo metu ieškosite paliktų užuominų visame mieste, spręsite įtraukiančias logines užduotis. arba keliausite aplink pasaulį neišeidami iš namų.

Nuotolinis komandos formavimas
Online team building

Turite klausimų? Klauskite:

NUOTOLINIAI ŽAIDIMAI IR STAIGMENOS LABYRINTHUS ERDVĖSE

Jei atvykti į Labyrinthus pasaulį neturite galimybės, kviečiame išbandyti kai kurias mūsų pramogas nuotoliniu būdu neišeinant iš namų. 
Komandos formavimo veiklos  esant skirtingose vietose gali būti tiek pat efektyvios ir smagios kaip ir  įprastuose komandiniuose žaidimuose..

Kaip tai vyksta?
Surenkate komandą ir prisijungiate į uždarą žaidimo transliaciją naudodamiesi kompiuteriais ar išmaniaisiais telefonais.  
Priklausomai nuo online programos tipo, žaidimą valdo moderatorius arba žaidėjo rolėje –  žmogus avataras. Ant jo pritvirtinta kamera. Jūs vadovaujate, o jis vaikšto per kambarius realiose Labyrinthus erdvėse ir vykdo jūsų nurodymus.  Ar pavyks jam įveikti visas užduotis priklausys tik nuo Jūsų.