Žaidimų Taisyklės

Labyrinthus

ŽAIDIMO LABYRINTHUS TAISYKLĖS:
Žaidimo dalyvių praleistas laikas Labirinte pradedamas fiksuoti nuo to momento, kai žaidėjai įeina į atrakcioną pro Labirinto duris. Jei klientas neatvyko arba pavėlavo įeiti į Labirintą, pinigai už žaidimą nėra grąžinami. Žaidimo trukmė Labirinte yra 45 minutės. Atskiru susitarimu gali būti suderintas kitos trukmės žaidimo laikas.
Žaidimas suaugusiems vyksta tamsoje, naudojant gąsdinančius elementus. Dalyvaujant žaidime vaikams iki 12 metų, tėvų sprendimu žaidimas gali vykti esant blankiam apšvietimui. Draudžiama į žaidimą neštis asmeninius daiktus: mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, rašymo priemones, rankines ir kt.
Labirinto atrakcione
DRAUDŽIAMA: bėgioti, šokinėti, lipti ant sienų, remtis į sienas ar bandyti pasiekti sienų viršų, daryti staigius judesius, stumdyti vienas kitą. Labirinto viduje yra personažai ,,Labirinto sergėtojai“. Draudžiama prieš juos naudoti bet kokią jėgą, agresiją, juos griežtai draudžiama liesti. Kiekvienas Labirinto sergėtojas žaidimo metu gali informuoti apie papildomas taisykles. Žaidimo scenarijus yra keičiamas priklausomai nuo aplinkybių.
Labirinte yra daug durų, užuolaidų, slaptų nišų – jas galima ir reikia atidarinėti. Nelaužykite ir neardykite Labirinto dalių. Žaidimo dalyvis negalės išeiti už Labirinto ribų kol nesibaigė žaidimui skirtas laikas. Jei žaidėjas pageidauja pakartotinai patekti į Labirintą, jis turi iš naujo užsisakyti programą ir sumokėti už ją. Esant chroniškoms ligoms (širdies, psichikos, epilepsijai, plaučių, klaustrofobijai ir t.t.), žaidime dalyvauti griežtai DRAUDŽIAMA!
ŽAIDĖJAI:
Žaidime gali dalyvauti komanda iš 2 – 14 žaidėjų. Žaidimo scenarijus priklauso nuo žaidėjų skaičiaus. Rekomenduojamas žaidėjų amžius nuo 12 metų. Vaikai nuo 9 iki 12 metų gali dalyvauti žaidime tik kartu su suaugusiais (18+). Vaikai iki 7 metų į Labirinto žaidimus neįleidžiami.
Vaikams, jaunesniems nei 12 metų, esame parengę specialią programą su animatoriais Nuotykiai labirinte.
Jei žaidime dalyvauja vaikai iki 12 metų, privaloma, kad juos į žaidimą palydėtų bent vienas suaugęs asmuo ir liktų laukti mūsų patalpose iki žaidimo pabaigos.
REKOMENDACIJOS ŽAIDIMO DALYVIAMS:
Labirinto administracija rekomenduoja Labirinte planuojantiems pramogauti žaidėjams įsitikinti, kad jų sveikatos būklė leidžia naudotis jame teikiamomis paslaugomis. Atsižvelgiant į konkrečių žaidėjų fizinę ar psichinę būklę, tam tikros Labirinto programos dalyviams gali būti nerekomenduojamos. Žaidimo dalyviams primygtinai rekomenduojama į Labirintą nesinešti brangių ir vertingų daiktų (papuošalų, grandinėlių, žiedų, laikrodžių, mobilių telefonų ir pan.), kurie gali būti pamesti.
KITA BENDRA INFORMACIJA:
Atsižvelgiant į žaidimo pobūdį ir dalyvių saugumą, Labirinte įrengta filmavimo sistema. Video įrašai nesaugomi ir nearchyvuojami. Taip pat kiekvienas žaidimo dalyvis, įžengęs į Labirinto patalpas yra nufotografuojamas. Labirinto administracija pasilieka teisę nuotraukas su dalyviais naudoti interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, kataloguose, parodose ir konkursuose, žiniasklaidos priemonėse ir kituose leidiniuose, rašant apie labirintą. Įėję į laukiamąjį, paltus ir striukes žaidimo dalyviai turi palikti drabužinėje, o visus asmeninius daiktus sudėti į specialiai visai komandai skirtą saugyklą. Esant Labirinte, rekomenduojama vilkėti patogiais, judesių nevaržančiais laisvalaikio rūbais, avėti patogius batus žema pakulne. Geriausiai tinka viršutinė dalis ilgomis rankovėmis ir kelnės. Žiemos sezonu patalpos šildomos. Labirinte galite išsinuomoti švenčių kambarį. Nuomos mokestis sudaro 30€, jis skaičiuojamas už kiekvieną kambaryje praleistą valandą. NEATVYKUS Į ŽAIDIMĄ, JĮ NUTRAUKUS AR ATVYKUS NE VISIEMS ŽAIDĖJAMS, SUMOKĖTI PINIGAI NĖRA GRĄŽINAMI. Dingus asmeniniams daiktams, žaidimo dalyviams privaloma nedelsiant kreiptis į bet kurį Labirinto administracijos darbuotoją. Žaidimo dalyvių Labirinte pamesti ir vėliau kitų dalyvių ar Labirinto darbuotojų surasti ir operatoriui perduoti daiktai, operatoriaus nuožiūra saugomi Labirinte, arba perduodami policijai LR teisės aktų nustatyta tvarka.
PRAŠOME YPATINGAI ATKREIPTI DĖMESĮ:
Į Labirintą neįleidžiami asmenys, apsvaigę nuo alkoholio, narkotikų ar kitų psichotropinių medžiagų. Labirinto teritorijoje griežtai draudžiama rūkyti, vartoti alkoholį ir bet kokius narkotikus. Atrakciono Administratoriui pastebėjus nors vieną iš dalyvių vartojant bet kokį alkoholį (net ir alų), iš žaidimo bus pašalinta visa komanda. Už bet kokį šių taisyklių pažeidimą Administratorius turi teisę sustabdyti visos komandos žaidimą, be galimybės grąžinti sumokėtus pinigus už jį. Žaidimo dalyviai privalo nedelsdami palikti Labirinto patalpas, jeigu to reikalauja Labirinto administratorius. ATMINKITE, KAD PATYS ESATE ATSAKINGI UŽ SAVO IR KITŲ LABIRINTO ŽAIDIMO DALYVIŲ SAUGUMĄ!
MYSTERIA ŽAIDIMO TAISYKLĖS:
• Žaidimo trukmė yra 70-90 min. Žaidimas skirtas tik suaugusiems asmenims (18+). • Draudžiama į žaidimą neštis asmeninius daiktus: telefonus, rankines ir kt. • Draudžiama žaidime dalyvauti neblaiviems asmenims, apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų. Jei administratoriui kyla įtarimų dėl dalyvių blaivumo būsenos, žaidimas gali būti stabdomas bet kuriuo metu. • Žaidime DRAUDŽIAMA: bėgioti, šokinėti, lipti ant sienų, remtis į sienas ar bandyti pasiekti sienų viršų, daryti staigius judesius, stumdyti vienas kitą, laužyti inventorių. Pastebėjus bent vieną iš šių veiksmų, žaidimas bus sustabdytas visai komandai. • Programoje dirba aktoriai. Draudžiama prieš juos naudoti bet kokią jėgą, agresiją, juos griežtai draudžiama liesti. Bent vienam iš dalyvių pažeidus šią taisyklę, žaidimas bus sustabdytas visai komandai. • Žaidėjai sutinka dalyvauti visose užduotyse, žaidimo metu neprieštarauti administratoriui, vykdyti visus nurodymus. Žaidėjas sutinka, kad prieš jį gali būti naudojama fizinė jėga, jei nurodymai nėra vykdomi tinkamai. Žaidėjai sutinka, kad jie bus liečiami, atliks fizines ir psichologines užduotis, patirs emocinį diskomfortą. • Žaidėjai prisiima visišką atsakomybę už savo saugų elgesį žaidimo metu ir supranta, kad visos mėlynės ir sumušimai gali atsirasti tik dėl žaidimo taisyklių nesilaikymo arba neatsargaus elgesio su kitais žaidimo dalyviais arba administratoriaus nurodymų nevykdymo. • Žaidimo dalyvis gali bet kada sustabdyti žaidimą, pranešęs apie tai aktoriams. Tokiu atveju jis yra išvedamas iš žaidimo. Žaidėjo komanda gali tęsti žaidimą toliau. • Jei žaidėjai nusprendžia nutraukti žaidimą jam nepasibaigus, pinigai už žaidimą nėra grąžinami. • Atsižvelgiant į žaidimo pobūdį ir dalyvių saugumą, žaidime įrengta filmavimo sistema. Įrašai nekaupiami ir nearchyvuojami. Vaizdas perduodamas tik realiai dabarties situacijai stebėti. Dalyviai sutinka po žaidimo nusifotografuoti. Administracija pasilieka teisę nuotraukas ir video atsiliepimus su dalyviais naudoti interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose. • Jei žaidėjai nesilaiko taisyklių arba nevykdo aktorių nurodymų. žaidimo administratorius turi teisę bet kada nutraukti žaidimą visai komandai. Pinigai už žaidimą nėra grąžinami. • Esant chroniškoms ligoms (širdies, psichikos, epilepsijai, plaučių, klaustrofobijai ir t.t.), taip pat nėščioms moterims žaidime dalyvauti griežtai DRAUDŽIAMA! • Pasibaigus žaidimui, dalyviai sutinka laikyti paslaptyje žaidimo scenarijų ir jo neatskleisti kitiems asmenims jokiomis aplinkybėmis.
JOKER HOUSE ŽAIDIMO TAISYKLĖS:
• Žaidimo trukmė yra 60-80 min. Žaidimas turi kelias versijas pagal amžių: 12-15 metų paaugliams, kai šiek tiek baisu ir tuo pačiu nuotaikinga. 16+ – maksimali juoko ir baimės dozė. • Draudžiama į žaidimą neštis asmeninius daiktus: telefonus, rankines ir kt. • Draudžiama žaidime dalyvauti neblaiviems asmenims, apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų. Jei administratoriui kyla įtarimų dėl dalyvių blaivumo būsenos, žaidimas gali būti stabdomas bet kuriuo metu. • Žaidime DRAUDŽIAMA: bėgioti, šokinėti, lipti ant sienų, remtis į sienas ar bandyti pasiekti sienų viršų, daryti staigius judesius, stumdyti vienas kitą, laužyti inventorių. Pastebėjus bent vieną iš šių veiksmų, žaidimas bus sustabdytas visai komandai. • Programoje dirba aktoriai. Draudžiama prieš juos naudoti bet kokią jėgą, agresiją, juos griežtai draudžiama liesti. Bent vienam iš dalyvių pažeidus šią taisyklę, žaidimas bus sustabdytas visai komandai. • Žaidėjai sutinka dalyvauti visose užduotyse, žaidimo metu neprieštarauti administratoriui, vykdyti visus nurodymus. • Žaidėjai prisiima visišką atsakomybę už savo saugų elgesį žaidimo metu. • Žaidimo dalyvis gali bet kada sustabdyti žaidimą, pranešęs apie tai aktoriams. Tokiu atveju jis yra išvedamas iš žaidimo. Žaidėjo komanda gali tęsti žaidimą toliau. • Jei žaidėjai nusprendžia nutraukti žaidimą jam nepasibaigus, pinigai už žaidimą nėra grąžinami. • Atsižvelgiant į žaidimo pobūdį ir dalyvių saugumą, žaidime įrengta filmavimo sistema. Vaizdo perdavimas naudojamas tik esamam momentui įvertinti. Video įrašai nekaupiami ir nearchyvuojami. Dalyviai sutinka po žaidimo nusifotografuoti. Administracija pasilieka teisę nuotraukas ir video atsiliepimus su dalyviais naudoti interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose. • Jei žaidėjai nesilaiko taisyklių arba nevykdo aktorių nurodymų. žaidimo administratorius turi teisę bet kada nutraukti žaidimą visai komandai. Pinigai už žaidimą nėra grąžinami. • Esant chroniškoms ligoms (širdies, psichikos, epilepsijai, plaučių, klaustrofobijai ir t.t.), taip pat nėščioms moterims žaidime dalyvauti griežtai DRAUDŽIAMA!
ŽAIDIMO VIRUSAS TAISYKLĖS:
Žaidimo dalyvių praleistas laikas pradedamas fiksuoti nuo to momento, kai žaidėjai patenka į žaidimo instruktažą. Jei klientas neatvyko arba pavėlavo įeiti į žaidimą, pinigai už žaidimą nėra grąžinami. Žaidimo trukmė yra 45-60 minučių. Atskiru susitarimu gali būti suderintas kitos trukmės žaidimo laikas. Žaidimas vyksta esant blankiam apšvietimui ir tamsoje, naudojant gąsdinančius elementus. Dalyvaujant žaidime vaikams iki 12 metų, gąsdinantys elementai žaidime nėra naudojami. Draudžiama į žaidimą neštis asmeninius daiktus: mobiliuosius telefonus, kompiuterius, rašymo priemones, rankines ir kt. Žaidimo metu DRAUDŽIAMA: bėgioti, šokinėti, lipti ant sienų, remtis į sienas ar bandyti pasiekti sienų viršų, daryti staigius judesius, stumdyti vienas kitą, laužyti ar kitaip gadinti žaidimo inventorių. Žaidime (N12) yra personažai ,,Zombiai“. Draudžiama prieš juos naudoti bet kokią jėgą, agresiją, juos griežtai draudžiama liesti. Žaidimo scenarijus yra keičiamas priklausomai nuo aplinkybių. Žaidimo dalyvis gali išeiti iš žaidimo bet kuriuo metu. ŽAIDĖJAI:Vai Žaidime gali dalyvauti komanda iš 4 – 30 žaidėjų. Žaidimo scenarijus priklauso nuo žaidėjų skaičiaus. Žaidėjų skaičių būtina nurodyti rezervuojant laiką žaidimui, bet ne vėliau nei 6 valandos iki programos pradžios. Rekomenduojamas žaidėjų amžius nuo 12 metų. Vaikai iki 6 metų į žaidimus neįleidžiami. Jei žaidime dalyvauja vaikai iki 12 metų, privaloma, kad juos į žaidimą palydėtų bent vienas suaugęs asmuo ir liktų laukti mūsų patalpose iki žaidimo pabaigos. REKOMENDACIJOS ŽAIDIMO DALYVIAMS: Labirinto administracija rekomenduoja Labirinte planuojantiems pramogauti žaidėjams įsitikinti, kad jų sveikatos būklė leidžia naudotis jame teikiamomis paslaugomis. Atsižvelgiant į konkrečių žaidėjų fizinę ar psichinę būklę, žaidimas gali būti jiems nerekomenduojamos. Žaidimo dalyviams primygtinai rekomenduojama nesinešti brangių ir vertingų daiktų (papuošalų, grandinėlių, žiedų, laikrodžių, mobilių telefonų ir pan.), kurie gali būti pamesti. KITA BENDRA INFORMACIJA: Atsižvelgiant į žaidimo pobūdį ir dalyvių saugumą, patalpose įrengta filmavimo sistema. Vaizdo įrašai nėra kaupiami ar archyvuojami ir naudojami tik realiai situacijai įvertinti bei koordinuoti žaidimą. Taip pat kiekvienas žaidimo dalyvis, įžengęs į patalpas yra nufotografuojamas. Administracija pasilieka teisę nuotraukas ir video atsiliepimus su dalyviais naudoti interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, kataloguose, parodose ir konkursuose, žiniasklaidos priemonėse ir kituose leidiniuose, rašant apie žaidimą. Įėję į laukiamąjį, paltus ir striukes žaidimo dalyviai turi palikti drabužinėje, o visus asmeninius daiktus sudėti į specialiai visai komandai skirtą saugyklą. Rekomenduojama vilkėti patogiais, judesių nevaržančiais laisvalaikio rūbais, avėti patogius batus žema pakulne. Geriausiai tinka viršutinė dalis ilgomis rankovėmis ir kelnės. Žiemos sezonu patalpos šildomos. Pas mus galite išsinuomoti švenčių kambarį. Nuomos mokestis sudaro 30€, jis skaičiuojamas už kiekvieną kambaryje praleistą valandą. NEATVYKUS Į ŽAIDIMĄ AR ATVYKUS NE VISIEMS ŽAIDĖJAMS, SUMOKĖTI PINIGAI NĖRA GRĄŽINAMI. Žaidimo dalyvių pamesti ir vėliau kitų dalyvių ar darbuotojų surasti ir operatoriui perduoti daiktai, operatoriaus nuožiūra saugomi mūsų patalpose, arba perduodami policijai LR teisės aktų nustatyta tvarka. PRAŠOME YPATINGAI ATKREIPTI DĖMESĮ: Į žaidimus neįleidžiami asmenys, apsvaigę nuo alkoholio, narkotikų ar kitų psichotropinių medžiagų. Žaidimo teritorijoje griežtai draudžiama rūkyti, vartoti alkoholį ir bet kokius narkotikus. Atrakciono Administratoriui pastebėjus nors vieną iš dalyvių vartojant bet kokį alkoholį (net ir alų), iš žaidimo bus pašalinta visa komanda. Už bet kokį šių taisyklių pažeidimą Administratorius turi teisę sustabdyti visos komandos žaidimą, be galimybės grąžinti sumokėtus pinigus už jį. Žaidimo dalyviai privalo nedelsdami palikti Labirinto patalpas, jeigu to reikalauja žaidimo administratorius. ATMINKITE, KAD PATYS ESATE ATSAKINGI UŽ SAVO IR KITŲ ŽAIDIMO DALYVIŲ SAUGUMĄ!
• Žaidimo trukmė yra 60 min. Žaidimas skirtas asmenims nuo 14 metų.
• Draudžiama į žaidimą neštis asmeninius daiktus: mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, rašymo priemones, rankines ir kt.
• Draudžiama žaidime dalyvauti neblaiviems asmenims, apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų. Jei administratoriui kyla įtarimų dėl dalyvių blaivumo būsenos, žaidimas gali būti stabdomas bet kuriuo metu.
• Žaidime DRAUDŽIAMA: bėgioti, šokinėti, lipti ant sienų, remtis į sienas ar bandyti pasiekti sienų viršų, daryti staigius judesius, stumdyti vienas kitą, laužyti inventorių. Pastebėjus bent vieną iš šių veiksmų, žaidimas bus sustabdytas visai komandai.
• Jei žaidėjai nusprendžia nutraukti žaidimą jam nepasibaigus, pinigai už žaidimą nėra grąžinami.
• Jei žaidėjai nesilaiko taisyklių arba nevykdo administratoriaus nurodymų, žaidimo administratorius turi teisę bet kada nutraukti žaidimą visai komandai. Pinigai už žaidimą nėra grąžinami.
ONLINE žaidimo versijoje griežtai draudžiama filmuoti ir fotografuoti žaidimą.
• Žaidimo trukmė yra 60 min. Žaidimas skirtas asmenims nuo 8 metų. Vaikai nuo 5 iki 7 metų gali dalyvauti žaidime tik kartu su suaugusiais (18+)
• Draudžiama į žaidimą neštis asmeninius daiktus: mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, rašymo priemones, rankines ir kt.
• Draudžiama žaidime dalyvauti neblaiviems asmenims, apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų. Jei administratoriui kyla įtarimų dėl dalyvių blaivumo būsenos, žaidimas gali būti stabdomas bet kuriuo metu.
• Žaidime DRAUDŽIAMA: stumdyti vienas kitą, laužyti inventorių. Pastebėjus bent vieną iš šių veiksmų, žaidimas bus sustabdytas visai komandai.
• Jei žaidėjai nusprendžia nutraukti žaidimą jam nepasibaigus, pinigai už žaidimą nėra grąžinami.
• Jei žaidėjai nesilaiko taisyklių arba nevykdo administratoriaus nurodymų, žaidimo administratorius turi teisę bet kada nutraukti žaidimą visai komandai. Pinigai už žaidimą nėra grąžinami.